Webmaster

Webmaster Nedir 

Webmaster web sitesi geliştiren kişidir. İngilizcedeki master kelimesi bu terimde uzman anlamında kullanılmaktadır.

Webmaster Programları

Adobe Flash Professional CS6


Adobe Flash Professional CS6 Full - Türkçe - İngilizce Tek Link indir


Flash Professional nedir?
Adobe® Flash® Professional CS6 yazılımı, animasyon ve multimedya içeriği oluşturabileceğiniz güçlü bir ortamdır. Masaüstü bilgisayarlarda ve tabletler, akıllı telefonlar ve televizyonlar gibi çeşitli aygıtlarda sürekli olarak görüntülenebilen yoğun ve etkileşimli deneyimlere yönelik tasarımlar yapın.

Daha iyi iş akışı için birden fazla sembol ve animasyon dizisini tek bir optimize sprite sayfasında kolayca birleştirmek, aygıta özgün özelliklere ulaşmak için yerel uzantıları kullanarak daha ilgi çekici içerikler oluşturmak ve HTML5'te kullanmak için varlık ve animasyonlar oluşturmak için yazılımınızı Flash Professional CS6 sürümüne yükseltin.Fireworks nedir
Adobe® Fireworks® CS6 yazılımı, kod yazma işlemlerine gerek duyulmadan web siteleri ve mobil uygulamalar için etkileyici tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olur. Yazılımı kullanarak popüler tablet ve akıllı telefonlar için oluşturulmuş vektör ve bit eşlem görüntüleri, taslaklar, 3B grafikler ve etkileşimli içerikler sunabilirsiniz.

WYSIWYG Web Builder v8.5.2


WYSIWYG Web Builder v8.5.2WYSIWYG Web Builder v8.5.2 | 7.91 Mb

WYSIWYG Web Builder, hiç bir kod bilginiz olmadan web siteleri yapabilceğiniz yazılımlardan biridir. Sürükle bırak özelliği ile kullanıcıya büyük kolaylık sağlayan program ile sizde html vb. kodlamaları bilmeden kendi sitelerinizi kısa sürede yapabilirsiniz.

FileZilla Client v3.6.0.1 Türkçe (Win/Mac/Linux)
FileZilla Client v3.6.0.1 Türkçe (Win/Mac/Linux)
FileZilla Client v3.6.0.1 Türkçe (Win/Mac/Linux)


FileZilla, bir çok özelliği bulunan küçük ama oldukça güçlü bir FTP istemcisidir. Tüm bağlantı bilgileriniz ile uzak sunucuya yaptığınız giriş bilgilerinizi Internet Explorer tarzı bir arabirim ile gösterebilir ve kaydedebilir. FileZilla programı güvenlik duvarı (firewall), proxy bağlantıları, SSL ve Kerberos GSS güvenliğini destekler. Ayrıca bağlantıyı açık tutma özelliği, otomatik Asci/Binary transferi desteği ve diğer onlarca gelişmiş yardımcı aracı ile hem amatör hem de profesyonel kullanıcılar için çok özellikli bir FTP istemcisi görevini başarıyla yapabilir.


Sothink SWF Quicker v5.6 Build 40851

Sothink SWF Quicker v5.6 Build 40851 | 24.9 Mb

Sothink SWF Quicker ile web siteleriniz için flash bannerlar, flash animasyonlar, oyunlar, afişler, resim albümleri, fotoğraf slayt albümleri yapabilirsiniz. Yeni başlayanlar için en kolay özellik ise program sihirbazının sağlamış olduğu kolaylıklar.

DHTML Menu Builder Standart v4.20.025 Retail


DHTML Menu Builder Standart v4.20.025 RetailDHTML Menu Builder Standart v4.20.025 Retail version. Non Trial. Full Retail include license file.

Dhtml Bazlı menü tasarımları yapmak için piyasada bulunan en kullanışlı ve ideal çözümlerden biri.
Bu program sayesinde ekstra html yada diğer kodlama bilgilerine ihtiyaç duymadan kolay bir şekilde görsel açıdan doyurucu ve göze çarpıcı menüler oluşturabilir, aynı zamanda web sitenizi zenginleştirebilirsiniz.


MTop HTML Password Lock v5.3 | 6.16 Mb

MTop HTML Password Lock, web sayfalarının, HTML sayfalarının ve web sitesinin tamamının şifreyle korunmuş olmasını sağlar. Sihirbazı kullanarak web sayfalarınızı bir kaç tıklamayla adım adım güçlü algoritmalarla kolayca şifreyle korunmuş hale getirebilirsiniz.


CSS Görsel Eğitim Seti Türkçe Tek Link indir


CSS öğrenmek isteyenler için oldukça kapsamlı bir görsel eğitim setidir, set dili Türkçe olup konu devamında set içeriğini görebilirsiniz.


Teleport Pro v1.68 | 6.1 Mb

İnternette gezerken bir siteyi beğendiniz ve bunu internette olmadığınız zaman da gezmek istiyorsunuz. O halde size bu programı öneriyoruz. Teleport programına beğendiğiniz sitenin adresini yazıyorsunuz ve program siteyi tamamen bilgisayarınıza indiriyor. Böylece internette olmadığınız zaman bile siteye girip dolaşabileceksiniz. HTML 4.0, CSS 2.0, ve DHTML türlerini okuyup şifreli web sayfalarını da kaydedebilen Teleport, otomatik bağlantı çevirebilme, Java applet desteği, zamanlayıcısı ve yeniden yönlendirme yapabilen sayfalardan da indirme desteği ile göz dolduruyor.


Artisteer v4.0.0.58475 | 116.96 Mb

Artisteer, Joomla, Drupal, Wordpress, DotNetNuke skins, ve blogger temaları yapabilceğiniz bir programdır, program içersinde hazır birçok tasarım, tema mevcuttur, bu temalar üzerinden kendi temalarınızı yapabilir yada 0 dan kendi temalarınızı oluşturabilirsiniz.


Google Webmaster Araçları

Google webmaster araçları
webmaster tools logo sm11 Google webmaster araçları


Google Web Yöneticisi araçlarını web sitesi olan , seo hakkında az çok bilgisi olan herkes bilir. Bu araçlar sitemizin arama sonuçlarını ve google ile alakalı olan kısımlarını yönetmemizi sağlar.


Sayfanıza ufak bir kod ekleyerek bu uygulamayı kullanabilirsiniz.


Bu uy
gulamayı kullanarak


Sitenizin ana hedef ülkesini seçebiliyorsunuz
Tarama hızını ayarlayabilirsiniz
Sitenizin adres değişikliğini bildirebilirsiniz
Site haritalarını yollayabilirsiniz ( Site haritalarını yollamak sitenizin daha hızlı index’lenmesini sağlar )
Sitenize google arama motorunu kullanarak gelen kişilerin hangi kelimelerden geldiklerini görebilir , en sık arama yapılan kelimeler google sıralamanız tablo şeklinde görebilirsiniz
Sitenizin iç ve dış bağlantılarını görebilirsiniz
Site performansını görebilir ortalama olarak sitenizin yavaş veya hızlı olduğunu öğrenebilirsiniz
En çok ziyaret edilen sayfaların yüklenme süreleri
Sitenizin anahtar kelimelerini görebilirsiniz
Google web araçlarını çoğu amatör webmaster hala kullanmıyor bunu kullanarak sitenizden daha çok verim alabilirsiniz.


http://www.seohocasi.com

Webmaster Araçları


Pagerank sorgulama
Meta Tag Olustur
Backlink Sorgulama
Site Hizi Sorgulama
Domain Arama
Kimler Link Vermis
Gelecek Pagerank Araci
Kayan Yazi Olusturucu
Banner Yapma Araci
iframe editor
Scrollbar Editor

Html web site tasarımı
Css web site tasarımı
Flash web site tasarımı
Web site araçları
Web site kodları
Web site iconlar
Web site html kodlar
Web site css kodlar
Web site google kayıt

Tasarımlar
Bedava sitem temaları
Bedava sitem temaları 2
Profesyonel Tasarimlar
Css site temaları
Css limitsiz temaları
Flash site temaları
Html site temaları
iceblue site temaları
Butterfly site temaları
Red site temaları

Tr.gg Tema Tasarımları
Site Arkaplanlar


Slide Foto Yapım Editörü
Online Metatagler Oluşturma
Web Kod Deneme Aracı
Site Pagerank Sorgulama
Alexa-Trafik-Kontrol
Compete istatistik Kontrol
Anahtar Kelime Üretici
Çoklu ıP Adres Kontrol
Backlink Kontrol

Pages